Спортивний пістолет HK (Heckler & Koch) sfp9, калібр 9x19 (Люгер)

Новий товар

Пістолет HK (Heckler & Koch) sfp9, калібр 9x19 (Люгер)

Детальніше

Наразі товар відсутній

79 116 грн

Характеристики

Калібр 9х19 (Luger)
Виробник Heckler & Koch / Германія
Колір чорний
Довжина (мм) 186
Висота (мм) 137
Ширина (мм) 33
Довжина прицільної лінії (мм) 162
Довжина ствола (мм) 104
Місткість магазину (патронів) 15
Вага без патронів (грам) 710
Матеріал затвора/рами сталь/полімер
Ударно-спусковий механізм одинарної дії
Запобіжний механізм автоматические предохранители - рычаг на спусковом крючке, автоматический блокиратор ударника
Упаковка пластиковый кейс

Інформація

Пістолет Heckler & Koch sfp9 (офіційна назва для пістолета в Європі - VP9 ) — самозарядний пістолет калібру 9 мм з УСМ ударникового типу, розроблений компанією Heckler & Koch в 2014 році і покликаний скласти конкуренцію на ринку ударникових пістолетів. При створенні даного пістолета був врахований невдалий досвід моделей попередньої серії куркових пістолетів HK P30 і HK45, що мали серйозні проблеми з нечутливим спуском з бойового взводу, що не дозволяли стрілку ефективно контролювати оперативну обстановку в момент до пострілу, а також вельми незручну схему неповного розбирання.

Heckler & Koch sfp9 оснащений ударно-спусковим механізмом одинарної дії з ходом 6 мм і скиданням 3 мм, а також з попередньо зведеним ударником та внутрішніми запобіжниками. Ручний запобіжник відсутній.

Самозарядний пістолет Heckler & Koch sfp9 має рамку з армованого полімеру з важелем фіксатора кожуха-затвора, рукоятку ергономічного дизайну зі змінними панелями і накладками, які забезпечують комортне положення в руках стрілка з будь-яким розміром долоні, а планка  Пікатінні, типу MIL-STD-1913, дозволить використовувати тактичні аксесуари.

Затвор-кожух виготовляється з нержавіючої сталі. На його бічних гранях є великі похилі насічки, як в тильній частині, так на передній. Крім того, за насічкою в тильній частині є по одному виступу з кожного боку, що роблить хват більш надійним при ручному досиланні патрона в патронник.

Самозарядний пістолет Heckler & Koch sfp9 дуже легкий в управлінні, викид відстріляних гільз здійснюється не дуже енергійно. У тактичній ситуації це призведе до того, що відстріляні гільзи не зможуть потрапити в тих, хто знаходиться поряд з вами, і не виникне перешкод при їх вилученні для подальшої перезарядки.

Прицільний пристрій складається з нерегульованих мушки і цілика, закріплених в затворі-кожусі в пазах типу «ластівчин хвіст» з можливістю внесення бічних поправок і заміни мушки або цілика.

Магазин має шахове розташування патронів в два ряди і виходом в один ряд.

Аксесуари