Підсумок для запасного магазина DAA Race Master

Новий товар

2 325 грн

Характеристики

Виробник DAA
Колір чорний
Матеріал алюміній

Інформація

Підсумок для запасного магазину Race Master був розроблений Саулом Кіршем за допомогою Cad-самі являє собою ідеальне доповнення до широко-відомої кобурі Race Master.

Як і кобура Race Master, підсумок Race Master має інноваційний і абсолютно оригінальний дизайн, відмінний від того що представлено на ринку.

Підсумок виконаний з алюмінію, а не з пластика, що дає більше можливостей кріплення і додаткової настройки підсумка і що найбільш важливо – дає можливість дуже міцно фіксувати підсумок в обраному стрілецькому положенні без втрати фіксації при русі.

Підсумок поставляється з двома наборами внутрішніх пластмасових прокладок: одні, який підходить для великих магазинів типу STI, і інші для менших дворядних магазинів CZ /Tan. Також є третя пружина для магазинів від Glock / M&P. адаптер для однорядного магазину доступний в якості аксесуара.

Підсумок DAARаceMaster підходить і для стрілка правші і для лівші, для всіх дворядних магазинів. Також даний підсумок можна розташувати під кутом в 90°, що деякі стрілки знаходять зручним.

Доступний у чорному, срібному, синьому та червоному кольорах.

Зверніть увагу, даний підсумок виготовлений з алюмінію. Тому з часом можуть з'явитися подряпини або фарба може здертися трохи на краях, проте це ніяк не вплине на використання підсумки.

Увага: цей підсумок не підійде для магазинів від пістолетів Glock з великою рамкою (наприклад G20/21) або .45 HK.

Підсумок RaceMaster підійде тільки на ремені 1.5" (не підійде, наприклад, до 1.75" ременя Safariland).

Аксесуари