Кобура GHOST III зі стандартним кріпленням на ремінь

Новий товар

Кобура GHOST III зі стандартним кріпленням на ремінь (GI03-ST) правостороння, чорна

Детальніше

Наразі товар відсутній

2 842 грн

Інформація

Кобура GHOST III була спеціально розроблена для використання у військових та правоохоронних органах.

Дана кобура була схильна до безлічі найсуворіших тестів на предмет надійності системи безпеки і довговічності матеріалів. Наші клієнти вимагають тільки найкраще, і тому, ми працює в тісній співпраці з ними, щоб задовольнити їхні потреби і забезпечити найвищою якістю продукту. Наша система блокування, модульна конструкція і функціональність обертання були і залишаються найбільш інноваційними в області розробки службового обладнання. Кобура підходить для багатьох найбільш популярних моделей пістолетів, що використовуються у військовій та правоохоронній діяльності в усьому світі.

Надійність системи утримання

Витяг зброї з кобури GIII відбувається інстинктивно і дуже швидко, завдяки природній траєкторії руху руки. Використання кобури не вимагає спеціальної підготовки, тому що кобура автоматично забезпечує правильне положення руки на пістолі. Результати досліджень показали 50% збільшення швидкості вилучення пістолета з кобури GIII в порівнянні з використанням найбільш традиційних кобур.

Витяг з кобури

Зброя автоматично надійно фіксується при приміщенні його в кобуру.
Ми даємо вам 100% гарантію, що зброя не випаде навіть в самих стресових ситуаціях, при яких ймовірність забути поставити кобуру на ручний запобіжник, надзвичайно висока.

Сумісність

Модулі кобури є на 100% взаємозамінними. Більше того, це не тільки дуже економічно вигідно, але користувачеві ніколи не доведеться "звикати" до іншої кобури, коли він змінює форму на цивільний одяг. На тренуваннях, при бойовому використанні і цивільному носінні зброї завжди використовується одна і та ж кобура. Інша перевага полягає в тому, що в разі, якщо довелося поміняти марку або тип зброї, то буде потрібно замінити тільки блок кобури. Всі інші частини залишаться тими ж. Модулі розроблені таким чином, що за допомогою спеціальних рейок кобура може бути дуже швидко зібрана або розібрана.

Підходить для:

-Glock Small Frame
-Glock Small Frame Long Shell
-1911 and clones
-SIG 226/228/229
-SIG 250 DCC
-HKUSP expert
-HKUSP compact
-HKP2000/P30/SFP9
-HKP2000/P30
-Beretta 92/96
-Beretta PX4
-Beretta PX4 subcompact
-Beretta 81/84
-SWMP9
-CZSP01
-Walter P99
-Tanfoglio Force
-CZ99 Zastava
-Caracal F-C
-HS2000
-Viking
-Styer M9-L9 A1

Аксесуари

Завантаження