Кулевловлювач Bullet Crusher ВС-1 (калібри від .22 LR – до .338 LM)

Новий товар

38 092 грн

Інформація

Характеристики:

Компактні розміри: 28x25x15 см

Мала вага: до 11 кг

Довговічність

Сучасний дизайн

Не потребує додаткового обслуговування

Ефективно гасить звук пострілу

Не потребує конструкційних змін (при розміщенні на підставці)

Документація та інструкції англійською мовою

Запатентований картридж, який використовується в Bullet Crusher, може дробити та зупиняти всі основні типи боєприпасів, які використовуються в Чехії (країні виробництва) та НАТО. Конструкція системи настільки продумана та міцна, що навіть при дуже малих розмірах вона дозволить безпечно розрядити всі пістолетні/револьверні патрони та високошвидкісні гвинтівкові патрони до 11 000 Джоулів.

При розміщенні на наданій виробником підставці він не вимагає ніякого додаткового конструкційного допрацювання. Якщо ви бажаєте розмістити його на стіні чи столі, зверніть увагу на те що поверхня повинна мати відповідні розміри (тобто поверхня  має бути плоска та міцна, що дозволить міцно закріпити кулевловлювач за  допомогою кріплень, що входять у комплект). Завдяки якісній гумовій підкладці та оформленню отворів для виходу післяпострілових газів дуже ефективно знижується звук від пострілу. Запобігає  травмуванню незгорілими частинками пороху, залишковими газами тощо.

Система розроблена таким чином, що вона повністю не потребує поточного обслуговування. Він може витримати десятки влучень пістолетними патронами без необхідності обслуговування. Однак у разі попадання певних стрілецьких боєприпасів необхідна перевірка виробника, щоб підтримувати високий рівень безпеки.

В лінійці є модель BC-2 що використовується для розряджання більш потужних гвинтівочних боєприпасів, також є модель BC-1P яка використовується для розрядження суто пістолетних патронів, а також модель BC-1 Tactical - має більш широкий отвір для використання зі зброєю з додатковим обладненням (ліхтарями і т.д.).

Комплект поставки включає Bullet Crusher, протокол прийому-передачі, інструкцію оператора з використання, інструкцію користувача з використання, монтажний матеріал для дерева або стіни, включаючи основні інструменти. Все упаковано в міцну коробку.