Таймер-годинник SHOTMAXX-2, DAA

102429

Новий товар

Таймер SHOTMAXX-2 має форму наручного годиннику з білим дисплеєм. Корпус та ремінець таймеру більш масивні ніж у попередніх аналогічних моделей. Таймер має потужній мікрофон. Подвоєна ємність батареї таймеру дає змогу безперервно використовувати його протягом декількох днів. Пам'ять таймеру вміщує до 9 доріжок по 99 постріілів в кожній. Ця модель не має Bluetooth.

Детальніше

6 293 грн

Інформація

Таймер SHOTMAXX-2 Shot Timer - White Display має схожий корпус та дисплей (білий, класичний), як попередня модель. У SHOTMAXX-2 більш гучний та міцний динамік. Звук цього динаміку має вражаючу для свого розміру гучність. 
Ємність акумулятора - збільшена більше ніж в два рази, що дає змогу використовувати таймер безперервно протягом декількох днів без потреби дозарядки. Крім того, була допрацьована система опрацювання даних про рівень заряду батареї акумулятора. Тепер ці дані опрацьовуються через вимірювання реального наванатаження, а не лише через врахування часу використання таймеру, таким чином індикація заряду таймера є більш коректною. 
Пам'ять SHOTMAXX-2 влаштована таким чином, що дає змогу переглядати 9 доріжок по 99 пострілів кожна. Історія цих 9 доріжок зберігається в пам'яті пристрою. 
У таймера також є налаштування що дають змогу за потреби підлаштовувати гучність та частоту сигналу, який видає пристрій під час активації. 
Здатність таймеру реєструвати постріли за допомогою мікрафону та датчиків вимірювання прискорення також були вдосконалені. Також були розроблені більш ефективні алгоритми реєстрації пострілів, що дозволяють точно фіксувати дані про постріли, відстань від стрілка до цілі та тип зброї. При цьому висока чутливість SHOTMAXX була збережена і в  SHOTMAXX-2.
 
Якщо ви стріляєте на полігоні поруч з великою кількістю іншию стрільців та пострілів, ви можете налаштувати режим вимірювання прискорення на таймері таким чином щоб він реєструвал інформацію тільки по вашим пострілам, а інші постріли, що відбуваються поблизу,  не реєструвались пристроєм. 
 
Режим «невидимки» теж була збережена. В цьому режимі ви можете ввімкнути таймер одним рухом руки на самому початку стрільби і записувати всі ваші постріли та проміжний час до самого кінця стрільби. Ви також можете обрати в налаштуваннях "відкладений" запис, щоб час реакції від сигнала RO не враховувався. 
 
Примітка:  у SHOTMAXX-2 нема однієї з функцій що були у попередньої моделі, а саме нема опції Bluetooth. Виробники вирішили не додавати її в набір функцій цієї моделі таймеру, тому що ця функція рідко використовувалась стрілками при використанні попередньої моделі таймеру, а відсутність цієї функції, в свою чергу, звільнила певну кількість пам'яті, необхідну для того щоб удосканалити інші функції.