Ремень спортивный DAA Competition Збільшити для перегляду

Ремінь спортивний DAA Competition

Новий товар

Ремінь DAA Competition-комплект з зручного внутрішнього і жорсткого зовнішнього ременів

Детальніше

1 610 грн

Характеристики

Виробник DAA

Інформація

Внутрішній ремінь комплекту DAA Competition виконаний досить тонким з оптимальною формою для того, щоб не створювати зайвої товщини під зовнішнім ременем. Це забезпечує можливість носити і розташовувати екіпіровку близько до тіла максимально зручним для стрілка чином. Внутрішній пояс звужений з одного кінця, для того щоб його було легше протягнути через шлевки для ременя на брюках. Крім того у внутрішнього ременя є м'яке Velcro покриття, для того щоб він не чіплявся за одяг або автомобільне сидіння, в разі якщо його будуть носити окремо, без зовнішнього ременя.

Зовнішній ремінь-найміцніший і жорсткий ремінь з представлених на ринку на сьогоднішній день!

Вражаюча жорсткість ременя досягається за рахунок його полімерної основи ущільненої волокнами і покритої щільно-сплетеної нейлонової оболонкою.

Виробник зробив ремінь дещо жорсткіше ніж зазвичай, для того щоб кобури і підсумки розташовані на ньому сиділи щільно і залишалися нерухомими при русі. Через це одягнути на ремінь деякі моделі кобур і підсумків трохи складніше, але даний ремінь підходить під всі моделі.

Пояс Double-AlphaCompetition доступний в чорному, синьому або червоному кольорі. Зверніть увагу, що кольоровий є середня частина ременя, а не фурнітура.

Крім того:
* Матеріали найвищої якості.
* Розмір як внутрішнього, так і зовнішнього ременя – чітко позначений.
* Ширина пояса Competition становить 1.5", а значить, цей пояс підійде під будь-яку екіпіровку для стрільби.
* Доступні розміри: 32"-50".
* Ремені менших розмірів (32" -34") мають менший запас довжини на нахлест 18см (7"), в той час як ремені великих розмірів (36"і більше) мають запас довжини в 24см (9.5"). Запас довжини на нахлест в ременях менших розмірів зменшений для зручності користувачів.
* У комплекті йде і функціональна застібка з логотипом DAA